Penzion Hoffamnova bouda

Penzion HOFFMANOVA BOUDA se nachází na klidném místě na okraji Janských Lázní, při cestě ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších, a to asi 1 km od centra lázeňské kolonády. Současně však penzion leží přímo v centru Ski areálu Černá hora s jedinou kabinkovou lanovkou v České republice. Lanovku naleznete pouhých 500 m od penzionu. Výhodou penzionu je jeho dobrá dostupnost osobním vozem. Je zde k dispozici parkoviště, jehož údržba je samozřejmostí i po celou zimu. Autobusové linky jezdí přímo do Janských Lázní, případně do Vrchlabí. Při cestování vlakem je nutné z Vrchlabí nebo ze Svobody nad Úpou pokračovat autobusem, ten Vám ovšem zastaví přímo u penzionu.

Ceník

Kontakt

+420 777 946 434
+420 777 185 185
hoffmanova.bouda@gmail.com

TRAVEL SKI TIP - PEC POD SNĚŽKOU

TRAVEL SKI TIP – PEC POD SNĚŽKOU Ve špatné době jedni pláčou, druzí přemýšlejí co udělat jinak, lépe… A protože mezi ty druhé patří i majitel Sprostě jiný bar Jeremy v Peci pod Sněžkou, máme nově možnost zaparkovat obytný vůz přímo naproti sjezdovce Javor!  Samotné město Pec pod Sněžkou asi není potřeba moc představovat, vždyť je to jedno z nejznámějších horských středisek v ČR. A kdo tu nebyl, zná ho určitě z kultovního filmu Sněženky a machři, který se tady natáčel. Skiareál, který je součástí SkiResort Cerná hora – Pec nabízí 14,1 km sjezdovek. Zajímavostí je skitour https://www.skiresort.cz/aktivity/skitour/, v čechách ojedinělé propojení dvou lyžařských areálů, Černé hory a Pece pod Sněžkou, během které se dvakrát svezete na hřebenech i sněžnou rolbou. A bude-li vám, nebo vašim dětem zbývat dostatek energie po lyžování, zajděte si zajezdit do Relaxpark na bobovou dráhu https://www.relaxpark.cz/bobova-draha.html. Nakonec si samozřejmě dejte něco dobrého u výdejového okénka v Sprostě jiný bar Jeremy, ať podpoříte majitele, který fandí

Penzion Heller

Necháme vás stát na našem pozemku přímo na hřebatech. Hned vedle udržovaných tras pro běžkaře

Ceník

250Kč/den – přípojka na elektřinu 100Kč/den

Kontakt

info@penzionheller.cz

+420 735 967 381

Hotel Lomnice

Vlastníte obytné auto a zvažujete kam vyrazit během lockdownu? Přijeďte do Špindlerova Mlýna! Na našem parkovišti nabízíme parkování za 250 KČ/auto/den.

Více info www.hotellomnice.cz

Strážné v Krkonoších

200Kč/den NEHLÍDANÉ

Buková hora, Jeseníky

Možnost el. přípojky. Nyní samozřejmě lanovka nejede, ale na bobování ideál- ve městě Červená Voda

Penzion Bílá voda Harrachov

Nabízíme naše parkoviště karavanům nebo obytným vozům. Více informací dostanete na telefonním čísle +420 602 652 632 nebo na emailu dita@bilavoda.eu Hned u penzionu je nově otevřena GGR půjčovna lyží, běžek, skialp, sání, atd…z okénka. Na běžkařské tratě se díky dostatku sněhu dostanete s lyžemi na nohou přímo od auta.

Bedřichov (okres Jablonec nad Nisou)

V Bedřichově na P3 je možnost obytek i karavanů. Hned vedle lyžařské stopy a pod sjezdovkou. Snad to nezakážou až se rozjedou vleky…

Příjezd v pohodě od Liberce i od Jablonce – jak pro obytky, tak pro karavany.