KDO JSME

Jmenuji se Martin a spolu se svou manželkou Alenou a dcerou Sabinkou jsme propadli výletování. Začínali jsme se stanem, potom jsme spali v dodávce, náš komfort jsme vylepšili koupí stanu na střechu. Stále to nebylo ono. Před třemi lety jsme si koupili karavan a od té doby jsme výletování propadli úplně. Skoro každý víkend trávíme na některém prima místě mimo náš domov.
A proč jsme se rozhodli založit tuto stránku…
Každý víkend si pokládáme otázku kam vyrazit. Najdeme si místo kde zakempujeme, kde můžeme doplnit vodu, kde zakoupíme plynové láhve a co navštívíme. Existuje spousta stránek a skupin, kde se tyto věci řeší, kde je možné informace najít. Vadilo nám, že na žádné není vše pěkně pohromadě, že příspěvky technického charakteru se mísí s výlety. Na některých stránkách zase člověk najde kempy, ale už ne soukromé pozemky apod.
Z tohoto důvodu jsme založili Atlas platz – Atlas všech míst, které Vám pomohou s plánováním ať už víkendové nebo měsíční dovolené.
Při plánování nechceme čekat, než nám někdo něco potvrdí, trávit čas platbou záloh a vůbec i jejím placením.
Ráno chceme vybrat bod, zatelefonovat majiteli zda má volno a vyrazit na cestu!
Čas strávený u počítače jsou pro nás ztracené zážitky.

Jak to funguje?

Vše je ZDARMA, děláme to z lásky k cestování a poznávání nových míst a lidí.

Jelikož nejsme programátoři a nemáme neomezené zdroje, tak náš web nemůže stát statisíce a mít spoustu detailních funkcí a vychytávek.

Naší odměnou je Vaše spokojenost a další skvělé tipy kam vyrazit.

Chcete nás podpořit?

Pokud by nás chtěl někdo z pronajímatelů pozemků podpořit, budeme rádi za možnost přespání zdarma na Vašem místě. Jelikož zároveň fotíme, létáme dronem a natáčíme, odvděčíme se Vám za to pěknými fotkami nebo videm a zvýrazněním v kategorii vyzkoušeno.

A nezapomeňte!

,,IT´S A BIG WORLD OUT THERE, GO EXPLORE,,